Головне

Вийшла Linux-версія гри Half-Life

Вийшла Linux-версія гри Half-Life
Вийшла Linux-версія гри Half-Life
Цієї події чекали більше десяти років. У легендарної гри Half-Life з’явилася повноцінна версія під Linux. І вже ведуться роботи над Linux-версією іншого популярного шутера Counter-Strike.

Перша версія Half-Life з’явилася ще 19 листопада 1998 року. Гру, яка стала мега популярною, випустила студія Sierra Studios, взявши за основу перероблений код іншої гри – Quake. Згодом вийшло кілька доповнень, а також її друга частина – Half-Life 2. З тих пір шанувальники з нетерпінням чекають продовження.

Тим часом компанія Valve, що володіє правами на Half-Life, представила бета-версію першої версії під Linux. До цього шанувальникам гри і цієї операційної системи доводилося шукати обхідні шляхи зразок запуску під WINE, утиліти для запуску Windows-додатків під Unix-подібні системи.

Вартість Half-Life для Linux складає 9,99 доларів.

Це вже далеко не перший крок, зроблений Valve в бік Linux. До цього компанія неодноразово заявляла, що саме ця система є найкращою для ігор. І, схоже, тепер вона буде прагнути підтвердити цю думку. Крім Half-Life, було заявлено про початок робіт над Linux-версією гри популярного шутера Counter-Strike 1.6.

Back to top button