Головне

Вийшла 15 версія браузера Firefox

Вийшла 15 версія браузера Firefox
Вийшла 15 версія браузера Firefox
Mozilla представила чергову версію популярного веб-браузера. Серед головних нововведень нової версії можна відзначити усунення витоків пам’яті, що викликаються доповненнями, вбудовану програму для перегляду PDF-файлів, підтримку нової версії протоколу SPDY і нові користувальницькі інтерфейси в браузері для планшетів на операційній системі Android.

Mozilla Foundation випустила стабільну версію браузера Firefox 15 для комп’ютерів і для мобільних пристроїв на операційній системі Android.

У браузері для комп’ютерів оптимізовано управління пам’яттю: тепер доповнення для Firefox витрачають менше ресурсів. З’явилася функція оновлення у фоновому режимі. Firefox 15 підтримує третю версію SPDY — створеного Google протоколу, який покликаний прискорити завантаження веб-сторінок.

У браузер вбудований переглядач файлів PDF під назвою PDF.js. За замовчуванням він відключений; включити його можна у налаштуваннях оглядача. Зросла продуктивність 3D-графіки за рахунок підтримки стислих текстур. Крім того, у Firefox 15 з’явилися нові інструменти для розробників, в тому числі дебагер JavaScript.

Нововведення у Firefox для Android включають новий «домашній екран», підтримку Flash в планшетах на базі Android 2.3, інструменти виділення і пошуку тексту та «перемикач» між мобільною і звичайною версіями сайту.

Браузер Firefox 15 для комп’ютерів можна завантажити з сайту mozilla.org. Програма для Android доступна в інтернет-магазині Google Play.

Back to top button