день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вийшла 15 версія браузера Firefox

Вийшла 15 версія браузера Firefox

Вийшла 15 версія браузера Firefox

Mozilla представила чергову версію популярного веб-браузера. Серед головних нововведень нової версії можна відзначити усунення витоків пам’яті, що викликаються доповненнями, вбудовану програму для перегляду PDF-файлів, підтримку нової версії протоколу SPDY і нові користувальницькі інтерфейси в браузері для планшетів на операційній системі Android.

Mozilla Foundation випустила стабільну версію браузера Firefox 15 для комп’ютерів і для мобільних пристроїв на операційній системі Android.

У браузері для комп’ютерів оптимізовано управління пам’яттю: тепер доповнення для Firefox витрачають менше ресурсів. З’явилася функція оновлення у фоновому режимі. Firefox 15 підтримує третю версію SPDY — створеного Google протоколу, який покликаний прискорити завантаження веб-сторінок.

У браузер вбудований переглядач файлів PDF під назвою PDF.js. За замовчуванням він відключений; включити його можна у налаштуваннях оглядача. Зросла продуктивність 3D-графіки за рахунок підтримки стислих текстур. Крім того, у Firefox 15 з’явилися нові інструменти для розробників, в тому числі дебагер JavaScript.

Нововведення у Firefox для Android включають новий «домашній екран», підтримку Flash в планшетах на базі Android 2.3, інструменти виділення і пошуку тексту та «перемикач» між мобільною і звичайною версіями сайту.

Браузер Firefox 15 для комп’ютерів можна завантажити з сайту mozilla.org. Програма для Android доступна в інтернет-магазині Google Play.