ГоловнеОсвіта і IT

Всеукраїнська школа онлайн: опубліковано перші п’ять відповідей на поширені запитання

  1. Не виходить зареєструватися, що робити?

Уважно подивитися інструкцію на сайті в розділі «Як користуватися» . Можливо, саме там є всі відповіді. Якщо не прийшов лист активації — перевірити папку зі спамом або рекламою, можливо, він потрапив саме туди. Таке буває. Якщо нічого не спрацювало, написати нашій чемній та швидкій службі підтримки на support@e-school.net.ua.

  1. Чи є платформа ВШО обов‘язковою?

Ні. Ми переконані, що найкращий спосіб завоювати користувачів — запропонувати корисний та якісний продукт. Платформа створена для допомоги учням та вчителям, і кожен може сам вирішувати, як нею користуватися.

  1. Чи замінить Всеукраїнська школа онлайн звичайні школи?

Ні. Ми прагнемо, аби кожен учень та вчитель в Україні мав рівний та вільний доступ до якісного навчального контенту, що пройшов експертизу та відповідає державним стандартам. Існування такої платформи як ВШО — запорука сталого освітнього процесу та рівномірного доступу до знань, а також найкраща світова практика. Проте, жодна одна онлайн-платформа не замінить справжню школу, в основі якої — людський контакт та живе спілкування вчителя та учнів. Всеукраїнська школа онлайн також не має такої мети. Ми тут, аби допомогти вам!

  1. Чи буде інформатика/трудове навчання/інший предмет?

Ми тільки завершили першу стадію розробки. У планах — створити контент, який поступово покриє всю навчальну програму. В січні почнеться новий етап роботи, і перелік предметів може розширитися. Ми збираємо та передаємо всі ваші відгуки та побажання!

  1. Коли з‘являться нові уроки?

Вони з’являються прямо зараз! Щотижня ми оновлюємо платформу та завантажуємо нові уроки, тому слідкуйте за оновленнями.

Нагадаємо, Шкарлет подякував депутатам за бюджет-2021

Back to top button