день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Всесвітній день біженців

Всесвіт́ній де́нь бі́женців — Всесвітній День на присвяту африканським біженцям, котрий відзначається в кількох країнах 20 червня.

У 2001 році Генеральна Асамблея ООН одноголосно прийняла спеціальну резолюцію — вираз солідарності з Африкою, в якій знаходиться велика кількість біженців, і яка традиційно проявляє до них свою великодушність. Згідно з даною резолюцією Генеральна Асамблея в 2001 році відзначала п’ятдесяту річницю Конвенції про статус біженців 1951 року. Тоді ж Організація африканського єдності (ОАЄ) погодилася з тим, щоб Всесвітній день біженців (en:World Refugee Day) відзначався одночасно з Днем африканських біженців — 20 червня.

В даний час на планеті налічується близько 20 мільйонів біженців і 25 мільйонів внутрішньо переміщених осіб. Основна частина біженців знаходиться в Африці, в зоні афганського конфлікту, на Балканах. Все це робить проблему біженців однією з найгостріших в сучасному світі.

Міжнародне співтовариство консолідує свої зусилля по полегшення важкої долі цих людей. Створене в 1950 році Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) в наш час є центральним міжнародним агентством, докладають зусиль для вирішення цього завдання.

Теми Всесвітнього дня біженців

2004 – «Місце, яке можна назвати домом»
2005 – «Мужність»
2006 – «Підтримуючи полум’я надії»
2007 – «Новий дім, нове життя»
2008 – «Кожна людина має право шукати притулку від переслідувань в інших країнах і користуватися цим притулком»
2009 – «Реальні люди – реальні потреби»
2010 – «Дім»