ГоловнеЗдоров'я

ВООЗ: Результат діяльності людини шкодить їй самій і екології

ВООЗ: Результат діяльності людини шкодить їй самій і екології
ВООЗ: Результат діяльності людини шкодить їй самій і екології
Всесвітня організація охорони здоров’я випустила звіт, присвячений впливу синтетичних хімічних сполук на людське здоров’я. Зокрема, небезпечні речовини містяться в іграшках, покриттях підлоги з ПВХ і навіть в кредитних картах. Їх потрібно заборонити, оскільки вони порушують роботу ендокринної системи, упевнені фахівці.

У результаті впливу з’єднань у людей з’являються проблеми з яєчками, грудними залози, простатою, щитовидкою, нервовою системою. Не виключено, що у дітей синдром гіперактивності викликаний саме небезпечними сполуками.

Звіт став результатом дослідницької роботи, яка тривала більше двох років. У ньому великий акцент робиться на фталати, які шкодять жіночій репродуктивній системі і підвищують ризик лейкемії у дітей. Що стосується бісфенолу-А , вже не раз обвинуваченого у провокуванні недуг, порушень гормонального балансу і гальмуванні розвитку, то його можна знайти всюди.

У тварин він, наприклад, впливає на гормони щитовидної залози, погрожуючи ушкодженнями мозку, зниженням інтелектуального рівня, аутизмом. А ось рак простати пов’язують з пестицидами. Також подібні з’єднання можуть стояти за ожирінням, діабетом у дорослих, хворобами серцево-судинної системи, проблемами в навчанні та погіршенням пам’яті.

Back to top button