ГоловнеЗдоров'я

ВООЗ рекомендує проводити в школах тестування на COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров’я разом з ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ рекомендують проводити в школах тестування на COVID-19.

Про це повідомляється на сайті Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Так, у ВООЗ пропонують, щоб учні та співробітники школи, які мають симптоми ГРВІ та перебувають у регіоні з високою захворюваністю на COVID-19, відвідували школу тільки при негативному результаті тесту на коронавірус.

“Можна розглянути можливість скринінгу дітей і персоналу для раннього виявлення випадків інфекції без симптомів, проте економічна ефективність такого підходу в умовах низької поширеності захворювання неясна”, – йдеться у документі ВООЗ.

Водночас у ВООЗ рекомендують уникати проведення в школах регулярних перевірок на наявність температури або симптомів, бо даних на підтримку ефективності цього – немає.

Також у школах мають не допускати скупченості учнів під час перерви, забезпечувати вентиляцію приміщень та використовувати цифрове відстеження контактів.

Як повідомляється в документі ВООЗ, під час спалаху захворювання школи повинні закриватися в останню чергу, оскільки, закриття шкіл згубно впливає на здоров’я і добробут дітей, а також на їх освітні результати.

“На сьогодні немає доказів того, що передача інфекції в школах є істотним чинником зростання числа інфікованих”, – йдеться у документі.

Back to top button