Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Води суходолу (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Води суходолу

Мета: формувати знання про особливості вод суходолу, основні річкові та озерні системи; вдосконалювати практичні уміння та навички складати комплексну характеристику річки за картами атласу та текстом підручника; розвивати вміння самостійно визначати способи навчальних дій у рамках запропонованих умов та вимог; свідомо виконувати способи раціональної навчальної діяльності: складати цілеспрямований опис об’єкта за типовим планом; розвивати пізнавальні можливості, самостійність, самовдосконалення, увагу, пам’ять.

Обладнання: фізична карта Північної Америки, підручники, атласи, контурні карти, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть показувати на карті та наводити приклади внутрішніх вод Північної Америки; характеризувати природі особливості вод суходолу; пояснювати залежність вод суходолу від клімату та рельєфу материка.

Завантажити: Води суходолу (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 28.6 KB, Завантажень: 335)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*