Здоров'я

Вода може поліпшити роботу мозку на 14%

Вода може поліпшити роботу мозку на 14%
Вода може поліпшити роботу мозку на 14%
Півлітра води може змусити головний мозок працювати на 14% швидше. До такого висновку прийшли британські вчені з університету Східного Лондона і Вестмінстерського університету. Вони провели експеримент, попросивши 34 випробовуваних виконати кілька досить складних тестів після ночі без води.

Перед випробуванням деяким учасникам експерименту видали воду та зернові, а іншим – тільки зернові. Після закінчення тестів з’ясувалося, що у тих, хто не пив, мозок працює значно повільніше, ніж у тих, хто випив півлітра води. Вчені пов’язують це з зневодненням, що впливає на розумову роботу. Про це йдеться в матеріалі, опублікованому в журналі Frontiers in Human Neuroscience.

Британські вчені вважають, що людина, що зазнає спрагу, відволікається від поставленого завдання, думаючи про воду. Автор дослідження Керолайн Едмондс вважає, що їх робота важлива для офісних працівників, які часто не можуть зосередитися. Учений додає, що важливо постійно стежити за тим, скільки рідин отримує організм людини, тому що мозок на 80% складається з води.

Раніше дослідники провели експеримент, результати якого показали, що у школярів, які п’ють воду у великих кількостях, підвищується увага. Найближчим часом вчені з двох британських університетів хочуть перевірити, чи є залежність між працездатністю мозку і тим, яку воду п’є людина: теплу або холодну.

  
Back to top button