Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Власний планшет NVIDIA називається Tegra Note

Власний планшет NVIDIA називається Tegra Note

Власний планшет NVIDIA називається Tegra Note

NVIDIA оголосила про вихід власного планшета Tegra Note, який продаватиметься за $ 199 і при цьому має значні технічні характеристики.

Пристрій комплектується семидюймовим дисплеєм і процесором Tegra 4. Разом з ним покупці отримають надточний стилус. Камера планшета буде здатна знімати відео в режимі сповільненої зйомки. Крім цього, Tegra Note оснащений 16 Гб вбудованою пам’ятю, слотом для карт MicroSD і портом MicroHDMI. Роздільна здатність дисплея пристрою складе 1280 × 800 пікселів.

Планшет підтримує бездротові ігрові контроллери, а також володіє аудіосистемою з таким діапазоном частот «Якого немає в жодного іншого планшета» (за запевненням компанії).

Напевно, найцікавіше полягає в тому, як і хто має намір продавати Tegra Note. Їх будуть виготовляти партнери компанії EVGA і ZOTAC і продавати самі в різних регіонах світу. Таким чином, фірма отримує і ринок для своїх чіпів Tegra 4, які зараз мало хто використовує. На що сподівається NVIDIA? Насамперед на стилус. У компанії чомусь вважають, що всі хочуть надточний стилус.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*