Головне

Власний планшет NVIDIA називається Tegra Note

Власний планшет NVIDIA називається Tegra Note
Власний планшет NVIDIA називається Tegra Note
NVIDIA оголосила про вихід власного планшета Tegra Note, який продаватиметься за $ 199 і при цьому має значні технічні характеристики.

Пристрій комплектується семидюймовим дисплеєм і процесором Tegra 4. Разом з ним покупці отримають надточний стилус. Камера планшета буде здатна знімати відео в режимі сповільненої зйомки. Крім цього, Tegra Note оснащений 16 Гб вбудованою пам’ятю, слотом для карт MicroSD і портом MicroHDMI. Роздільна здатність дисплея пристрою складе 1280 × 800 пікселів.

Планшет підтримує бездротові ігрові контроллери, а також володіє аудіосистемою з таким діапазоном частот «Якого немає в жодного іншого планшета» (за запевненням компанії).

Напевно, найцікавіше полягає в тому, як і хто має намір продавати Tegra Note. Їх будуть виготовляти партнери компанії EVGA і ZOTAC і продавати самі в різних регіонах світу. Таким чином, фірма отримує і ринок для своїх чіпів Tegra 4, які зараз мало хто використовує. На що сподівається NVIDIA? Насамперед на стилус. У компанії чомусь вважають, що всі хочуть надточний стилус.

Back to top button