Головне

«ВКонтакті» і «Однокласники» увійшли до десятки найбільших соцмереж світу

«ВКонтакті» і «Однокласники» увійшли до десятки найбільших соцмереж світу
«ВКонтакті» і «Однокласники» увійшли до десятки найбільших соцмереж світу
Ресурси «ВКонтакте» і «Однокласники» у травні 2013 року увійшли до десятки найбільших соцмереж світу.

«ВКонтакті» посіла дев’яту сходинку рейтингу – за даними comScore, в травні сайт відвідало 79,4 мільйона користувачів. У «Однокласників», які потрапили на 10 позицію, 65,4 мільйона користувачів.

Лідером рейтингу comScore стала соцмережа Facebook з 834,8 мільйона користувачів за місяць. Слідом йде LinkedIn, якою за місяць скористалося 191,5 мільйона осіб. LinkedIn вдалося обігнати сервіс мікроблогів Twitter, у якого 186 мільйонів відвідувачів.

Всього в дослідженні comScore вивчалася статистика по 100 ресурсів. У відносному відношенні частка Facebook у світовій аудиторії соцмереж склала 53 відсотки, тоді як у «ВКонтакті» і «Однокласників» – 5 і 4,2 ​​відсотка відповідно.

Зазначимо, що у самих соцмереж дані по аудиторії дещо відрізняються від представлених в дослідженні comScore. Так, Facebook стверджує , що в березні ресурсом скористалося 1,11 мільярда чоловік. Про подальше зниження розміру аудиторії не повідомлялося.

Twitter в березні ж заявив про те, що розмір його активної аудиторії досяг 200 мільйонів користувачів. Під активною аудиторією зазвичай розуміються ті, хто хоча б раз на місяць користується сервісом.

Місячна аудиторія “Однокласників”, за даними TNS, складає 43 мільйона користувачів. Linkedin і «Вконтакті» не розкривають місячну аудиторію. При цьому LinkedIn стверджує , що всього в соцмережі зареєстровано 225 мільйонів чоловік. «ВКонтакті» з посиланням на дані LiveInternet повідомляє , що в травні середньодобова аудиторія ресурсу склала близько 46 мільйонів користувачів.