Здоров'я

Вітаміни бувають небезпечні для здоров’я і життя людини

Вітаміни бувають небезпечні для здоров'я і життя людини
Вітаміни бувають небезпечні для здоров’я і життя людини
Вітамінні комплекси,які продають в аптеках, можуть бути дуже небезпечні, повідомляє The New York Times.

Справа в тому, що надлишок вітамінів в організмі людини може виявитися настільки ж небезпечним, як і їх недолік, констатує видання. На думку опитаних журналістами експертів, якщо людина вживає в їжу достатню кількість овочів, ягід і фруктів, то їй, швидше за все, слід утриматися від купівлі та вживання спеціальних мультивітамінних комплексів, які продають в аптеках.

Так, Пол Оффріт, завідувач відділенням інфекційних захворювань в дитячій лікарні Філадельфії, вважає, що зайвий ентузіазм з приводу широко розрекламованих вітамінних добавок може призвести до серйозних проблем з серцем і імунною системою. Більше того, у людей, які «переїдають» цих добавок, різко збільшується ймовірність захворіти на рак.

Експерт вважає, що особливо небезпечні полівітаміни: вони здатні значно скоротити тривалість життя людини. Хоча реклама цих препаратів і стверджує протилежне.

Кращий спосіб зберегти здоров’я – урізноманітнити раціон великою кількістю фруктів і овочів. Люди повинні приймати вітамінні добавки тільки тоді, коли не можуть отримати достатньої дози вітамінів через їжу, або в тих випадках, коли певні вітаміни на нетривалий час їм прописує лікар, каже Оффріт.

Back to top button