Головне

Відсьогодні палити в ресторанах заборонено

Відсьогодні палити в ресторанах заборонено
Відсьогодні палити в ресторанах заборонено
В Україні набув чинності закон, що забороняє куріння в громадських місцях. Зокрема забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях ресторанів, держустановах, а також на зупинках громадського транспорту. Таким чином, відтепер не буде поділу залів для курців і не курців.

У неділю, 16 грудня, набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів».

Закон з сьогоднішнього дня забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях ресторанів, держустановах, а також на зупинках громадського транспорту.

Згідно з законом, забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння в приміщеннях підприємств, установ і організацій, в готелях, гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах. Документ зобов’язує власників або орендарів відповідних приміщень відводити спеціальні місця для куріння, сукупна площа яких не повинна перевищувати 10% загальної площі відповідної будівлі або приміщення.

Штраф за куріння в недозволених місцях встановлений від 1 до 10 тис. грн. За розміщення попільничок або куріння в ресторанах законом передбачається штраф від 1 до 10 тис. грн, а невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжкою або іншими засобами для видалення тютюнового диму також карається штрафом в розмірі від 1 до 10 тис. грн.

Back to top button