Здоров'яПсихологія

Відкриття: медитація допомагає кинути курити

Причому, людина не усвідомлює, що починає курити менше. Так, бажання не завжди необхідно для того, щоб відмовитися від шкідливої ​​звички. Попередні дослідження показали: у курців знижена активність в областях мозку, пов’язаних з самоконтролем. Підвищити цю активність здатна медитація, розповідає The Daily Mail .

У новому дослідженні, проведеному вченими з Техаського університету та Національного інституту по зловживанню наркотиками в США, взяли участь 60 студентів. 27 учасників курили, а решта – ні. Студентів розділили на 2 групи. Першу групу навчали технікам релаксації, а другу – медитації.

Перед початком експерименту і через 2 тижні фахівці просканували мозок добровольців. Також вчені виміряли рівні вуглекислого газу в організмі учасників. Багато студентів, які займалися медитацією, вважали, що курили після експерименту стільки ж, скільки і до його початку. Однак рівні вуглекислого газу в їх організмі до кінця дослідження знизилися на 60%. Виявилося, студенти неусвідомлено почали курити менше.

Шкільне життя

Back to top button