Головне

Відео в YouTube можна буде дивитися офлайн

Відео в YouTube можна буде дивитися офлайн
Відео в YouTube можна буде дивитися офлайн
Буквально днями відеохостинг YouTube представив нову функцію, яка дозволить ще раз дивитися відео, завантажені раніше, без підключення до інтернету. Про те, що це не фейк, дозволяє судити факт, що повідомлення про нову функції з’явилася в офіційному блозі відеохостингу. Там сказано, що ця можливість буде доступна тільки для користувачів мобільних додатків YouTube. Причому, чекати радісної моменту належить не так довго – функція офлайн-перегляду буде доступна вже в листопаді поточного року.

Нагадаємо, що минулого року в мобільному додатку YouTube для операційної мережі Android вже з’явилася подібна функція, яка дозволяє оглядати офлайн те відео, перегляд якого був початий при підключеному інтернет-з’єднанні. Але в цілому збереження відео для подальшого перегляду без підключення до Мережі суперечило правилам користування сервісом.

Ось і зараз поки не зовсім ясно, як довго користувач зможе зберігати відео, а також чи будуть введені якісь ліміти на число збережених роликів. Поки відомо тільки, що ролики будуть зберігатися на пристрої користувачів на короткий період часу.

Керівництво YouTube розраховує, що нова функція дозволять власникам відеоканалів значно розширити свою аудиторію. Наприклад, можна буде скачати ролик по Wi-Fi, перебуваючи в офісі або будинку, а потім – подивитися його в метро.

Нагадаємо, що раніше в рамках масштабного оновлення мобільних продуктів YouTube була додана можливість перегляду відео під час пошуку наступного ролика за принципом «картинка в картинці», можливість програвати цілком плейлисти, поліпшена функція передачі контенту з планшета або телефону на телевізор.

  
Back to top button