день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Відбувся XVI Всеукраїнський турнір юних істориків

У місті Рівному відбувся фінальний етап 16-го Всеукраїнського турніру юних істориків.

У стінах обласного ліцею за звання найкращих знавців історичної науки змагалися сімнадцять команд з різних областей України.

Вінницьку область на турнірі вже дев’ятий рік поспіль представляла команда юних істориків Обласного гуманітарного ліцею Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського. Цього року до її складу увійшли Віталіна Абрамович, Юлія Гавриленко, Юлія Дікун (учні 11-го класу педагогічного профілю навчання), Олена Михайлова, Каріна Солодуха (учні 11-го класу правознавчого профілю навчання). Підготовку команди здійснювала викладач історії та предметів суспільного циклу, викладач-методист Тетяна Ковальчук.

Юних знавців історії оцінювало компетентне журі – представники вищих навчальних закладів України.

Напружена гра перепліталася з цікавими екскурсіями, під час яких учасники турніру мали можливість ознайомитися з Рівненським краєм, зокрема з історією та самобутністю міста Дубно. А також переглянути вистави Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Цьогоріч команда юних істориків Обласного гуманітарного ліцею в нелегкому інтелектуальному змаганні здобула почесне третє місце!

Ми щиро вітаємо переможців і зичимо нових високих результатів!

За інформацією департаменту світи і науки Вінницької ОДА