Головне

Відбувся реліз Crysis 3

Сьогодні відбувся реліз однією з найбільш очікуваних ігор року – Crysis 3. Гра, в якій геймеру належить виступити в образі колишнього оперативника Лоуренса «Пророка» Бернса, доступна через сервіс Origin. Проект розроблявся для всіх основних платформ: PC, Xbox 360 і PlayStation 3.

До даного моменту опубліковано кілька оглядів гри з середнім балом 85. Користувачі, які встигли зіграти в Crysis 3, відзначають «неймовірну графіку» і необхідність мати дійсно потужний комп’ютер (особливо при включенні всіх можливих ефектів).

Відбувся реліз Crysis 3
Відбувся реліз Crysis 3
Раніше Чеват Йерлу заявив, що «з Crysis 3 студія досягає нового рівня, однак персональні комп’ютери все одно поки на дві голови вище приставок». «Жодна інша гра не зможе виглядати на консолях настільки технічно досконалою, як Crysis 3», – заявив він . З новим проектом, за словами глави компанії, Crytek намір скласти серйозну конкуренцію Gears of War і Halo.

За словами продюсера Crysis 3 Майка Ріда, консолі відрізняються від персональних комп’ютерів застарілим залізом, що наклало певні обмеження на гру.

Back to top button