день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Відбувся реліз браузера Google Chrome 25

Відбувся реліз браузера Google Chrome 25

Відбувся реліз браузера Google Chrome 25

На цьому тижні офіційно була випущена версія інтернет-браузера Google Chrome під номером 25. У ній розробники представили ряд виправлень помилок, вдосконалену систему безпеки встановлюваних розширень і підтримку мовного розпізнавання за допомогою інтерфейсу прикладного програмування Web Speech. Розпізнавання дозволить творцям додатків, які будуть працювати в браузері Chrome, ввести в них голосовий пошук, навігацію, і їм подібні передові можливості.

Web Speech створений на основі JavaScript і дозволить додаткам розпізнавати як короткі фрази, так і більш тривалі пропозиції. Зібрані браузером голосові дані будуть пересилатися на сервіс Google Voice, оброблятися там, а результати обробки провертати назад в браузер. Підтримуються безліч мов, серед яких присутні англійська, іспанська, французька, італійська, німецька, португальська та російська. У демонстраційній версії можна, зокрема, створити повідомлення в електронній пошті безпосередньо голосом.

У новій версії браузера на операційній системі Windows скасована установка розширень без повідомлення користувачів. У грудні її застосування було пояснено бажанням дозволити встановлювати розширення браузера як частину інсталяцій сторонніх додатків, однак, ця можливість багато в чому була скомпрометована. Деякі програми забували поставити користувачів до відома про факт установки розширень.

До складу оновлення увійшли рішення для дев’яти проблем високого ступеня ризику в плані безпеки, вісім середньої і п’ять низького. Вирішена була проблема витоків пам’яті при програванні аудіо з глобальної мережі, переповнення буферу при декодуванні файлів формату Vorbis, помилка доступу до пам’яті при роботі з парсером SVG, і ряд інших. Завантажити браузер можна на офіційному сайті.