Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Відбувся офіційний реліз стабільної версії Linux Kernel 3.10

Відбувся офіційний реліз стабільної версії Linux Kernel 3.10

Відбувся офіційний реліз стабільної версії Linux Kernel 3.10

Всього реалізовано 11900 змін і доповнень в програмному коді продукту.

У неділю, 30 червня, відбувся офіційний реліз версії Linux Kernel 3.10,який замінив сьомий реліз-кандидат. За словами розробника ядра Linux Лінуса Торвальдса, спочатку планувалося випустити ще один пре-реліз версії ядра, однак під час тестування явних помилок в коді не виявлено, тому було прийнято рішення про релізі стабільної версії.

Всього в Linux 3.10 реалізовано 11900 змін і доповнень в програмному коді продукту – найбільший обсяг нововведень за кілька років. Зокрема, поліпшена робота Linux з SSD-накопичувачами, реалізовані різні варіанти кешування даних за допомогою SSD, поліпшений механізми dm-cache і bcache. Крім того, була реалізована система динамічного перерозподілу ресурсів. Також в ядрі з’явилася поліпшена підтримка відеографічних адаптерів Radeon і технології Unified Video Decoder.

У версію Linux 3.10 додана підтримка протоколу RDMA (iSER) в підсистемі iSCSI, з’явився драйвер для віртуальних відеоадаптерів Microsoft Hyper-V, а також новий драйвер «sync». Для команди perf стало доступно профілювання доступу до пам’яті. На додаток до всього, ядро ​​можна збирати компілятором Clang завдяки підготовленим проектом LLVMLinux патчам.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*