ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Відбулось ЗНО з англійської мови

Із завданнями сертифікаційної роботи, аудіофайлом частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» та правильними відповідями до тесту можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Англійська мова».

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з англійської мови взяли 129 073 осіб, що становить 88,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

60 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, – через виявлення у них ознак ГРЗ. 78 учасників припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 68 громадських спостерігачів.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Читайте також: Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання -рекомендації ДСЯО

Back to top button