ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Відбулось ЗНО-2021 з математики

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 244 839 осіб, що становить  83,9 % від загальної кількості зареєстрованих, для проходження тестування з математики (завдання рівня стандарту) з’явилися 9 246 осіб, що становить 11,96 %.

102  учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 14 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 159 громадських спостерігачів.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Із завданнями сертифікаційної роботи та правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Математика» 31 травня.

Читайте також: Кількість 10-х класів у ліцеях має бути не менше двох- законопроєкт

Back to top button