Головне

Від чого залежить вибір планшетника

Від чого залежить вибір планшетника
Від чого залежить вибір планшетника
Планшетні комп’ютери завойовують ринок, і як вважають експерти, саме вони найближчим часом стануть лідерами продажів серед комп’ютерних пристроїв. Однак масового поширення вони, за даними досліджень, поки в Україні не отримали, що пов’язано з тим, що для багатьох людей, які звикли до персональних комп’ютерів і ноутбуків, нелегко звикнути до цього гаджету, та й вибрати оптимальну модель не так вже просто.

Спробуємо дати кілька порад, які допоможуть зробити найкращий вибір цього пристрою, який, судячи з тенденцій розвитку комп’ютерного ринку, незабаром стане практично необхідною річчю кожної сучасної людини .

Перш ніж купувати пристрій, потрібно визначиться для чого він вам . Від того, для яких функцій потрібен вам планшет, головним чином і залежить його вибір. Відеоплеєр , електронна книга, засіб для виходу в Інтернет або як робочий інструмент – першочергова важливість цих функцій і визначає вибір планшета.

Якщо вам потрібно часто робити фотографії – зверніть увагу на екран, якщо як переносний засіб розваг – розглядайте варіанти серед компактних моделей, ну а якщо планшетний комп’ютер потрібен вам для роботи – відразу дивіться потужні моделі.

Більш компактні версії планшетів – 6 , 7 або 8- дюймові важать близько 350 грам, і більше підійдуть для жінок. А ось 10 – дюймові додадуть чоловікам солідність і ґрунтовність. Однак розмір екрану, так само як і роздільність, співвідношення сторін і тип матриці, впливає на функціональність пристрою. Наприклад читати, особливо мобільні версії періодичних видань, зручніше на планшеті із співвідношенням сторін екрану 4:3. Хоча до таких параметрів ідеально підходив раніше тільки iPad, зараз стали з’являтися і пристрої на Android – наприклад Acer Iconia Tab A1 – 810. Пристрої на Android зручніше для тих, хто має також і стаціонарний комп’ютер на Windows, так як завантажити звідти тексти на Android -пристрої простіше.

Параметр роздільної здатності екрана впливає на чіткість зображення, і якщо ви працюєте з фотографіями, то краще вибрати пристрій з максимальною роздільною здатністю екрану, наприклад, Samsung Galaxy Nexus 10. У цьому ж випадку важливе і перенесення кольорів – кращий варіант можна спостерігати на пристроях з матрицею TFT IPS, яку використовують і Apple iPad , і Samsung Galaxy Note . Більш прості і дешеві матриці в основному використовують в недорогих моделях.

Об’єм пам’яті – досить важливий параметр для тих, хто використовує планшет в дорозі. Наявність більшого обсягу дозволить обійтися без флешки. iPad бувають з 16, 32 , 64 і 128 Гб пам’яті, у той час як пристрої на Android , як правило, тільки 16 і 32 Гб, зате практично всі вони можуть використовувати змінні карти пам’яті SD або micro – SD.

Для виходу в Інтернет планшет повинен підтримувати протоколи бездротового зв’язку – Bluetooth, Wi – Fi і 2G/3G/4G . Кожен з цих типів має свої переваги і недоліки, але варіант 2G/3G/4G дозволить виходити в Мережу скрізь, де ловить ваш стільниковий оператор . Що дуже зручно в дорозі.

Що стосується підзарядки, то практично всі планшети можуть працювати не менше п’яти годин, а всі моделі iPad і взагалі 10 годин. Цього часу, як правило, достатньо для того щоб добратися від одного пункту підзарядки до наступного .

Джерело: uapress.info

Back to top button