Перерва

Вчитись ніколи не пізно – Антоніо Бандерас став студентом коледжу

Американський артист і кінорежисер Антоніо Бандерас у свої 55 років вступив до коледжу.

Сам артист оприлюднив в Instagram фотокартку на тлі манекенів.

«Насичено, хвилююче, досить серйозно і весело одночасно», – прокоментував артист.

До цього Бандерас вже стверджував, що бажає стати студентом такого освітнього закладу. За його словами, Сentral Saint Martins – один з найкращих навчальних закладів у світі, і прийнявши рішення почати навчання, він відчув себе дуже молодим.

«Починається другий тиждень навчання в Сentral Saint Martins. Звичайно, я не припиню свою професійну діяльність, однак це буде щось абсолютно нове», – сказав артист в ефірі телешоу Loose Women на британському каналі ITV. Коледж вважається одним з найкращих в області фешн-освіти; в різний часи його факультеті дизайну навчалися такі дизайнери, як Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Рикардо Тиші і Зак Позен.

Антоніо Бандерас не має вищої професійної освіти. У 1960-му році він народився в Малазі, в дитинстві хотів стати футболістом, але потім передумав і вступив до місцевої школи акторської майстерності. Дебют Бандераса на величезному екрані відбувся в 1982-му – кінорежисер Педро Альмодовар запросив його в власний фільм «Лабіринт пристрастей». Він прославився завдяки ролі героя-коханця в оскароносної картині «Філадельфія», а крім цього зйомок в «Відчайдушних».

Шкільне життя

Back to top button