Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Вчительське слово буває різне

Сьогодні, 6 жовтня, наказом № 420 відділу освіти Суворовської районної адміністрації міста Одеси звільнена вчителька історії однієї з Одеської школи.

Як стало відомо, вчителька розповідала учням про терористів на Донбасі, яких називала «ополченцями», та нібито «звірства» української армії.

Про це йдеться у записі, який зробив на диктофон один із учнів. Даний аудіозапис поширено у Youtube.

Окрім того, як повідомила заступник голови Одеської державної адміністрації Зоя Казанжи, вчителька історії Одеської школи № 40 Євгенія Балакірєва взагалі не має педагогічної освіти.

Зараз відбувається перевірка чиновників місцевого відділу освіти та керівництва школи.

  
Сьогодні, 6 жовтня, наказом № 420 відділу освіти Суворовської районної адміністрації міста Одеси звільнена вчителька історії однієї з Одеської школи. Як стало відомо, вчителька розповідала учням про терористів на Донбасі, яких називала «ополченцями», та нібито «звірства» української армії. Про це йдеться у записі, який зробив на диктофон один із учнів. Даний аудіозапис поширено у Youtube. Окрім того, як повідомила заступник голови Одеської державної адміністрації Зоя Казанжи, вчителька історії Одеської школи № 40 Євгенія Балакірєва взагалі не має педагогічної освіти. Зараз відбувається перевірка чиновників місцевого відділу освіти та керівництва школи.

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*