Перерва

Вчителі-це середній клас, вважають в Уряді

Основа економічної стабільності і зростання в будь-якій державі – середній клас, який формують не вигадані бізнесмени, а звичайні люди різних професій. В Україні – це освітяни, лікарі, військові, підприємці. І забезпечення достойного рівня їхніх доходів – ключове економічне завдання Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Віта» (Вінниця).

«Середній клас – це підприємець, освітянин, це лікар, це висококваліфікований працівник, військовий. Це люди, які мають отримувати достатній ресурс для забезпечення своїх потреб, – підкреслив Володимир Гройсман. – І для цього ми вирішуємо фундаментальні питання. Наприклад, почали змінювати систему мінімальної зарплати».

Глава Уряду наголосив, що в проекті Державного бюджету на наступний рік показник мінімальної зарплати закладено на рівні 5,5 тис. грн. Зросте і показник середньої зарплати. Загалом у середньостроковій перспективі показник середньої зарплати в Україні, за словами Володимира Гройсмана, має сягнути близько 620 доларів в еквіваленті. «Я розумію, як це робити», – додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що презентовано онлайн-систему зі збору, зберігання, управління та використання освітніх даних.

Back to top button