ГоловнеПочаткові класи

Вчителі початкової школи, які не пройшли курс підвищення кваліфікації, не зможуть навчати першокласників

Про це у коментарі журналістам повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Вчитель, який бере наступного року перший клас, повинен усвідомлювати, що він заходить в реформу “нова українська школа”. Цей новий стандарт початкової освіти вимагає від нього нових методик виховання. Якщо він не іде на підвищення кваліфікації свідомо, умисно, це означає, що він порушує вимоги, які перед ним поставила держава, для того, щоб він міг працювати в реформованій школі… Якщо вчитель злісно відмовляється, то він не може брати  перший клас, і йому треба шукати інше навантаження”, – заявила Л.Гриневич.

Вона додала, що у тому випадку, коли школа не може запропонувати інше навантаження вчителям, які не пройшли курси підвищення кваліфікації, “йому треба шукати роботу в іншому місці”.

“Рано чи пізно кожен вчитель має проходити атестацію для того, щоб довести свою відповідність певній кваліфікаційній категорії. Вчитель, який не знає цих методів, прийшов на атестацію і не розуміє, в чому суть реформи, не відповідає посаді. Це вже інша історія, дуже сумна, коли вчитель не відповідає посаді, він буде звільнений”, – резюмувала Л.Гриневич.

Нагадаємо, на сьогодні для проходження онлайн-курсу для підвищення кваліфікації вчителів початкових шкіл зареєстровано близько 50 тисяч охочих.

Back to top button