Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Вчені з’ясували, як зміни ваги впливають на статистику смертності

Вчені з'ясували, як зміни ваги впливають на статистику смертності

Вчені з’ясували, як зміни ваги впливають на статистику смертності

Університет Огайо встановив: якщо людина набрала вагу після 50 років, і ці показники залишаються стабільними, він має всі шанси зберегти собі життя в наступні 16 років, пише The Daily Mail . Виходить, підтримка ваги, як такої, – найважливіше. В особливій ж небезпеці люди із зайвою вагою, і що продовжують набирати кілограми.

Фахівці досліджували приблизно 10000 чоловік з 1992 по 2009 рік (опитування проводили кожні два роки), оцінюючи їх Індекс маси тіла. Виявилося, 7,2% смертей, що фіксувалися після 51 року, були пов’язані з набором ваги в групі огрядних людей. Таким чином, передбачити смертність можна, вивчивши скачки ваги у старшої вікової групи.

Вчені розбили учасників дослідження на групи залежно від Індексу маси тіла, який фіксувався на самому початку, і змін ваги протягом 17 років. Найбільше ризик смерті був знижений у людей з Індексом в 25-29,9 та,які зберігали його. За ними йшли люди з Індексом 30-34,9, які перейшли з розряду “зайва вага” в категорію “ожиріння”.

На третьому місці розташувалися люди із спочатку нормальною вагою, але потім набрали масу. І на останньому – особи з ожирінням першого типу, які ще більше повніли. Примітно: до них статистично наближалася група людей з нормальною вагою, але потім почали худнути (часто зниження ваги пов’язувалося з серйозними захворюваннями), і група людей з самим важким ожирінням (Індекс 35 і вище).

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*