день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені закликають стояти на роботі не менше години на день

Фахівці попереджають, що сидяче положення в офісі і автомобілі негативно позначається на здоров'ї

Фахівці попереджають, що сидяче положення в офісі і автомобілі негативно позначається на здоров’ї

Щоб завжди залишатися стрункими і не мати проблем зі здоров’ям потрібно стояти.Про це заявляють американські вчені з Гарвардського університету, які вже багато років займаються дослідженням стану здоров’я працюючих людей.

Фахівці попереджають, що сидяче положення в офісі і автомобілі негативно позначається на здоров’ї. Саме тому необхідно хоча б 1 годину в день проводити стоячи. Для цього достатньо, наприклад, вести телефонні переговори в положенні стоячи, або переміщатися по сходах, а не на ліфті.Це допоможе зменшити ризик розвитку раку , хвороб серця і поліпшити психічне здоров’я, вважають вчені.

На жаль, більше 40% жінок і третина чоловіків не дотримуються рекомендованого рівня активності.А даремно, саме фізичне навантаження, навіть мінімальна, допоможе поліпшити поставу, позбутися від болю в спині, нормалізувати вагу, знизити ризик розвитку раку, серцевих захворювань і поліпшити наше психічне здоров’я і благополуччя.

  
Щоб завжди залишатися стрункими і не мати проблем зі здоров'ям потрібно стояти.Про це заявляють американські вчені з Гарвардського університету, які вже багато років займаються дослідженням стану здоров'я працюючих людей. Фахівці попереджають, що сидяче положення в офісі і автомобілі негативно позначається на здоров'ї. Саме тому необхідно хоча б 1 годину в день проводити стоячи. Для цього достатньо, наприклад, вести телефонні переговори в положенні стоячи, або переміщатися по сходах, а не на ліфті.Це допоможе зменшити ризик розвитку раку , хвороб серця і поліпшити психічне здоров'я,…

Оцінити

0