день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені радять спати при низьких температурах

Нове дослідження показало: зменшення температури повітря в спальні вночі збільшує масу і активність коричневої жирової тканини. Це може привести до більш швидкого розщеплення глюкози. Коричнева жирова тканина відіграє важливу роль у терморегуляції і обміні речовин. Дослідники виявили, що тривалого впливу помірних температур повітря достатньо, щоб активність і маса коричневої жирової тканини підвищилися. Більш високі температури призводять до зворотного ефекту.

Вчені вивчали результати тривалого впливу прохолоди на п’яти струнких здорових чоловіках-добровольцях. Чотири місяці поспіль учасники ночували в спеціальних кімнатах з регульованою температурою. Протягом першого місяця, температура вночі була “нейтральної” (приблизно 24 С °). В наступному місяці вона знизилася до 19 С °. Протягом третього місяця температура знову становила 24 С °. В четвертому місяці вона зросла до 27 С °.

В кінці кожного місяця волонтери проходили метаболічне тестування. Після чотирьох тижнів сну при 19 градусах, у групи обсяг коричневого жиру збільшився в два рази, а їх чутливість до інсуліну підвищилася. “Наше дослідження було проведено на струнких здорових добровольцях, однак воно дало найважливіші результати. Ми з’ясували, що коричнева жирова тканина може знизити ризик розвитку діабету”, – говорить автор дослідження, професор Університету Співдружності Вірджинії Франческо Сіли. Вчені будуть продовжувати свої дослідження на людях, яким можуть допомогти дані висновки.

  
Нове дослідження показало: зменшення температури повітря в спальні вночі збільшує масу і активність коричневої жирової тканини. Це може привести до більш швидкого розщеплення глюкози. Коричнева жирова тканина відіграє важливу роль у терморегуляції і обміні речовин. Дослідники виявили, що тривалого впливу помірних температур повітря достатньо, щоб активність і маса коричневої жирової тканини підвищилися. Більш високі температури призводять до зворотного ефекту. Вчені вивчали результати тривалого впливу прохолоди на п'яти струнких здорових чоловіках-добровольцях. Чотири місяці поспіль учасники ночували в спеціальних кімнатах з регульованою температурою. Протягом першого місяця, температура вночі була "нейтральної" (приблизно 24 С °). В наступному місяці вона знизилася до 19 С…

Оцінити

0