ГоловнеЗдоров'яФізіологія

Вчені назвали чотири продукти, які підвищують IQ

Вчені назвали чотири продукти, які підвищують IQ
Вчені назвали чотири продукти, які підвищують IQ
Американські вчені довели, що в розумових процесах беруть участь деякі мікроелементи і вітаміни. Ці речовини організм здатний отримувати з їжею. Швидко порозумнішати вони, звичайно не допоможуть, але оптимізувати зростання інтелектуальних здібностей завдяки грамотно збалансованому добовому раціону вдасться.

Кожна людина може підвищити рівень розвитку інтелекту не тільки за допомогою процесів навчання, а й завдяки вживання ряду продуктів харчування. Неоціненну допомогу мозкової діяльності надають чотири групи продуктів:

1) Дари моря для мозку. Морська риба – продукт, багатий омега-3 кислотами і вітамінами. Саме ці елементи входять до складу сірої речовини кори головного мозку, забезпечуючи нормальне функціонування.

2) Молоко та молочні продукти сприяють розвитку логіки за рахунок забезпечення харчування клітин мозку. Ряд експериментів довів позитивний вплив щоденного вживання молочних продуктів на розвиток логічного мислення і зміцнення пам’яті.

3) Горох, боби, квасоля є прекрасним джерелом вітамінів групи В і фолієвої кислоти. Включення в раціон бобових сприяє поліпшенню когнітивних властивостей мозку. Як показують результати тестувань, подібні продукти можуть замінити групу ноотропних лікарських речовин, що володіють схожим терапевтичним ефектом.

4) Томати містять в собі незамінне для клітин мозку речовина – лікопен, який захищає мозкові структури від передчасного руйнування. Слід зазначити, що вживати помідор корисніше після термічної обробки та з додаванням до нього соняшникової олії.

Back to top button