Вища освітаГоловне

В Україні найбільше студентів навчається на юристів і вчителів

Найпопулярнішими серед українських студентів є спеціальності право, середня освіта та медицина. Про це йдеться в річному звіті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), у якому названо ТОП-10 спеціальностей, повідомляє zn.ua.

Зазначається, що на спеціальності право навчається 74 тисячі студентів (або 7%  від загальної кількості), середня освіта (вчителі) – 64 тисячі студентів (або 6%), медицина – 55 тисяч (або 5,2 %).

Разом з тим 52 тисячі студентів (або 4,9% від загальної кількості) навчається на спеціальності менеджмент, 42 тисячі (або 3,9 %) – на філології , 31,5 тисяч (або 3%) – на психології.

Комп′ютері науки зібрали навколо себе 29 тисяч студентів (або 2,7%), економіка – 27,3 тисяч (або 2,6 %),  фінанси, банківська справа та страхування – 27,1 тисяч (або 2,5 %), а фармація й промислова фармація – 24 тисячі (або 2,3 %).

Крім того, згідно з річним звітом НАЗЯВО, найбільше університетів, які можна назвати «університетськими хабами», знаходиться у п’яти містах України: в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Тут навчається майже чверть студентів України.

Читайте також: Умови прийому до закладів вищої освіти у 2021 році зареєстровано в Мін’юсті

Back to top button