ГоловнеУчительська

В Україні стартував проект “Вчителі англійської мови – агенти змін”

В Україні стартував проект “Вчителі англійської мови – агенти змін”, в рамках якого протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови у семи областях та місті Києві. Це пілотний проект в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking, що реалізується ініціативою GoGlobal спільно із Британською Радою в Україні та Міністерством освіти та науки.

15 грудня відбулася перша робоча зустріч представників Британської Ради, ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки, обласних державних адміністрацій, обласних департаментів освіти, Інститутів післядипломної освіти та тренерів Британської Ради, під час якої було вироблено спільний план дій з реалізації проекту.

«Навчання вчителів відбуватиметься за каскадним принципом. У семи областях та місті Києві на конкурсній основі ми відберемо 170 вчителів, які пройдуть підготовку за європейськими стандартами та стануть тренерами-наставниками для колег. Далі кожен із підготованих нами тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі», – розповів заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Представники ініціативи GoGlobal підкреслили важливість проекту у популяризації іноземних мов у країні. «У рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін» ми зможемо підвищити кваліфікацію вчителів задля ефективнішого рівня викладання іноземних мов», – зазначила Оксана Мовчан, координатор ініціативи GoGlobal.

«Вчителі англійської мови – агенти змін» є спільним проектом ініціативи GoGlobal, Британської Ради в Україні, Міністерства освіти і науки України та реалізується за підтримки Фонду Петра Порошенка.

При цьому Британська Рада в Україні забезпечує кваліфікованих тренерів у кожній області України, які беруть участь у пілотному проекті. Міністерство освіти і науки та ініціатива Go Global надають координаційну та організаційну підтримку проекту. Фонд Петра Порошенка надасть стипендії кращим вчителям.

Перші тренінги для відібраних на конкурсній основі вчителів відбудуться вже у лютому 2016 року в семи областях України – Волинській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Черкаській та місті Києві.

Нагадаємо, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська ініціатива Go Global, що була підтримана Національною радою реформ, є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед населення України.

Урядовий портал

Back to top button