В Україні стартував перший онлайн-курс від університету Шевченка

Тепер всі зареєстровані користувачі можуть почати навчання, користуючись інструкціями, що розміщені на сторінці курсу. Курс триватиме наступні 4 тижні.
За словами менеджера проекту “Університет онлайн” Івана Примаченка, на часі на курсі “Бренд-менеджмент” вже зареєстровано понад 7000 учасників.
Відеолекції та інші матеріали курсу доступні для користувачів у будь-який час, а навчання – безкоштовне.
Україна вперше почала практикувати масові онлайн-курси. Окрім “Бренд-менеджменту” університет Шевченка планує запускати й інші курси, розвиваючи напрям безкоштовної онлайн-освіти в Україні.
Зазначимо, на часі функціонує кілька великих ресурсів з безкоштовної онлайн-освіти. Серед них – edX, до створення якого доклав руку Google та Массачусетський університет, а також ресурс Coursera.
Обидва пропонують доступну освіту з різних галузей знань від провідних університетів світу, включаючи Гарвард та інше.