ГоловнеЗдоров'яСоціальне здоров'я

В австралійській школі запустили проект “Займаємося стоячи”

Мельбурнська початкова школа Монт Альберт вирішила несподіваним чином боротися з дитячим ожирінням і ліню. Тут організовані перші в світі уроки, що проводяться стоячи, передає Science Alert . На думку фахівців, це нововведення також сприяє процесу навчання. Плюс, це ідеальний варіант для гіперактивних дітей. Так їм простіше концентруватися на навчанні.

Нововведення торкнулося шестикласників. Два місяці тому в класі встановили високі столи. За ними можна або сидіти, або стояти. Більшість учнів воліють стояти. Протягом перших восьми місяців наступного року за станом учнів будуть пильно спостерігати. Вчені хочуть зрозуміти, чи здатне таке положення тіла поліпшити здоров’я, фізичний стан, пам’ять і навички навчання. Школярам роздали сенсори, які відстежують, скільки часу вони сидять.

Коли людина стоїть, у неї працює більше м’язів, кров краще проганяєтся по тілу і зменшується ступінь втоми. Раніше проводилися дослідження, які довели: школярі дві третини навчального часу сидять. А це загрожує діабетом 2-го типу, ожирінням і серцево-судинними хворобами.

Back to top button