Головне

В Android з’явилися дитячі акаунти

В Android з'явилися дитячі акаунти
В Android з’явилися дитячі акаунти
Компанія Google на презентації в середу, 24 липня, показала операційну систему Android 4.3. Головним нововведенням в ній стала поява профілів з обмеженими правами (Restricted Profiles).

Профілі призначені головним чином для дітей. Створивши «дитячий» профіль, батько може заборонити дитині, наприклад, відкривати певні програми або здійснювати покупки всередині програм.

У число інших нововведень в Android 4.3 увійшли підтримка технології Bluetooth з низьким енергоспоживанням (Bluetooth Smart) і підтримка специфікації OpenGL ES 3.0 – це дозволить розробникам створювати для Android досконаліші гри.

За «зовнішніми ознаками» Android 4.3 практично не відрізняється від Android 4.2, що вийшла в 2012 році. Дві операційні системи мають одну і ту ж кодову назву – Jelly Bean («Желейна цукерка»).

Першим пристроєм на базі Android 4.3 став оновлений планшет Nexus 7, також представлений 24 липня. Власники старого Nexus 7, планшета Nexus 10 і смартфонів Nexus 4 і Galaxy Nexus отримають нову ОС в найближчому часі.

Режими для дітей вже є в інших операційних системах. Наприклад, в Windows Phone 8 передбачене середовище «Дитяча», яке обмежує доступ до додатків, відеозаписів і музичних треків.

Back to top button