Конспекти уроків біології 7 класУсі уроки біологіїФайли

Узагальнення та систематизація знань по темах «Вступ. Різноманітність тварин: Кишковопорожнинні та Черви» (7 клас. Біологія)

Тема: Узагальнення та систематизація знань по темах «Вступ. Різноманітність тварин: Кишковопорожнинні та Черви»

Мета: узагальнення й тематичне оцінювання навчальних досягнень учнів по темах «Вступ. Різноманітність тварин: Кишковопорожнинні та Черви»; формування навичок само- та взаємоконтролю, адекватної самооцінки; виявлення рівнів навчальних досягнень учнів для внесення необхідних коректив у процес навчання; одержання інформації про характер пізнавальної діяльності, про рівень самостійності й активності учнів у навчальному процесі, визначення ефективності методів, форм та способів їхнього навчання.

Матеріали та обладнання: дидактичний матеріал (картки із завданнями), робочий зошит, підручник.

Тип уроку: контрольно-узагальнювальний. ( На цьому уроці можна організувати рейтингове оцінювання навчальних досягнень учнів. Учитель пропонує завдання на вибір з урахуванням рівня навчальних можливостей учнів класу.)

Завантажити: Узагальнення та систематизація знань по темах «Вступ. Різноманітність тварин: Кишковопорожнинні та Черви» (7 клас. Біологія) (Розмір: 27.3 KB, Завантажень: 287)
Back to top button