ГоловнеОсвіта і IT
Уряд виділив 483,8 млн гривень для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”
Уряд виділив 483,8 млн гривень для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”, аби забезпечити громади швидкісним інтернетом.
Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
Виділені гроші підуть на підключення до оптичного інтернету 11 тисяч соцоб’єктів у 670 громадах. Зокрема на:
- 1,4 тисячі шкіл;
- 1,2 тисячі дитячих садочків;
- 2,9 тисячі медичних закладів;
- 2,2 тисячі бібліотек;
- 2,9 тисячі будинків культури, сільських клубів;
- 350 віддалених робочих місць працівників ЦНАПів.
За кошти субвенції заклади отримають швидкісний інтернет до кінця 2022 року.
Передбачається, що їх забезпечать покриттям мережею Wi-Fi. Громади, що пройшли добір, мають провести прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.
Читайте також: Canva стала безкоштовною для освітян: як отримати отримати доступ?