ГоловнеУчительська

Уряд повертає медогляди у школи

Уряд повертає медогляди у школи
Уряд повертає медогляди у школи

Кабінет Міністрів повернув профілактичні медичні огляди учнів у школи.

Відповідну постанову, якою внесено зміни до Порядку здійснення медичного обстеження учнів загальноосвітніх навчальних закладів, уряд прийняв на своєму засіданні в понеділок, повідомляє Департамент інформації та комунікацій із громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Ми повинні приділяти особливу увагу профілактиці захворювань, особливо в дітей. Здоров’я підростаючого покоління – надзвичайно важливе завдання. Головний акцент варто зробити саме на профілактиці. І підходити до цього питання треба не формально», – підкреслив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

Згідно з документом, обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів проводитимуться щороку медичними працівниками. МОНмолодьспорту доручено забезпечити умови для проведення медоглядів у школах, фахівців для здійснення кваліфікованого обстеження школярів надаватиме Міністерство охорони здоров’я.

За словами міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, проведення медичних оглядів саме у школах підтримують батьки, зокрема за цю ініціативу підтримали понад 84% з них під час проведення нещодавно загальноукраїнських батьківських інтернет-зборів.

Тож відтепер у школах медобстеженням будуть охоплені всі діти. Це дасть змогу вчасно виявляти захворювання чи схильність до них та надавати школярам відповідну медичну допомогу.

  
Back to top button