ГоловнеОсвіта і IT

Українські учні за кордоном віддають перевагу онлайн-навчанню в рідних школах

Міністерство освіти і науки України постійно тримає зв’язок із міжнародними партнерами щодо організації навчання дітей з України за державними стандартами.

«Українські учні за кордоном віддають перевагу онлайн-навчанню в рідних школах. Також діти хочуть завершити навчальний рік зі своїми вчителями та за українською освітньою програмою», – повідомляє Сергій Шкарлет.

Зокрема, Міністр зазначив, що в Інспекції освіти Нідерландів акцентують: більшість учнів з України обирають дистанційне навчання у своїх українських школах та онлайн-платформах.

Діти шкільного віку, які перебувають у Королівстві Нідерландів, мають змогу здобувати освіту, для них створюють спеціальні класи та навіть школи.

Поряд з цим, з метою залучення українських дітей до освітнього процесу, тривають перемовини з національними координаторами SICI (Постійної міжнародної конференції центральних і загальних інспекторатів освіти) щодо розміщення інформації на вебресурсах інспекторатів-членів SICІ, а також закладів освіти про доступні українські платформи для дистанційного навчання учнів.

Back to top button