АнонсГоловне

Українська академія лідерства: можливість для твого GAP Year!

Світ дуже швидко трансформується і разом з ним професії. Вибір університету та професійного шляху стає дедалі важче. Іноді після школи важливо взяти паузу: рік на подорожі, волонтерство та саморозвиток, щоб прокачати себе та зрозуміти – куди далі?

Українська академія лідерства-Шкільне життя

Але необов’язково робити все самотужки: достатньо пройти відбір і стати студентом Української академії лідерства!

Українська академія лідерства (скорочено УАЛ) — це платформа неформальної освіти для випускників шкіл та студентів віком 16-20 років. Програма триває 10 місяців, і нею передбачено розвиток у трьох напрямах: фізичному, емоційному та інтелектуальному.

Тут підлітки розвиваються як особистості і вчаться приносити користь своїй громаді та країні. В цьому їм допомагають ментори-наставники, лектори із найкращих університетів країни, а ще — щоденні рефлексії та обговорення важливих книг, експедиції Україною та за її межами. Під час навчання кожен студент має змогу реалізувати свій проєкт, здобути досвід у сфері волонтерства та навіть пройти стажування у відомих компаніях.

У центрі світогляду Академії – цінності. Програма побудована так, щоби поєднувати пізнання себе і світу навколо з розвитком практичних навичок. Саме так уалівці розкривають свої лідерські якості, реалізовують їхні ідеї в команді однодумців, а також постійно самовдосконалюються. І особливий момент – усвідомлюють себе українцями та ототожнюють своє майбутнє з грядущим своєї країни.

“Завдяки навчанню в Академії я почала регулярно займатися спортом, координувала проєкт з народним депутатом Ярославом Юрчишиним, взяла участь у постановці вертепу і змогла втілити свою мрію – відвідала 24 області України”, – ділиться студентка програми Стефанія Автономова.

Зараз триває новий набір в Українську академію лідерства. Для того, щоб стати студентом програми, не потрібно складати ЗНО чи додаткові іспити. Достатньо лише заповнити анкету та пройти етапи відбору: фізичний тест і написання есе, групова дискусія та персональна співбесіда. Двері Академії відкриті для кожного!

Back to top button