Головне

Україна опинилася в лідерах серед “піратських” країн

Україна опинилася в лідерах серед "піратських" країн
Україна опинилася в лідерах серед “піратських” країн
Конгрес вважає Росію, Україну і Китай найбільш сприятливими з усіх країн для діяльності порушників авторських прав.

Як випливає з документа, опублікованого в п’ятницю робочою групою конгресу протидії міжнародному піратству, конгрес рекомендує уряду Сполучених Штатів звернути особливу увагу на вирішення проблем з порушенням авторських прав в Росії, Китаї, в Україні, Швейцарії та Італії, повідомляє ТСН.

“Недостатнє дотримання прав інтелектуальної власності в цих країнах завдає великої шкоди американським авторам і нашій економіці в цілому”, – говориться в документі.

Автори документа зазначають, що Італія і Швейцарія в 2012 році потрапляють в цей список вперше, тоді як Росія, Україна і Китай вже були названі найбільш “піратськими” країнами в торішній доповіді.

На думку конгресменів, в Канаді та Іспанії, які раніше потрапляли в подібні списки, ситуація з дотриманням авторських прав значно покращилася.

У американських списках злісними порушниками законів про захист авторських прав, як і раніше вважаються російська соціальна мережа “Вконтакті” і торрент-портал Rutracker. Торрент-портал згадується в списку нарівні з аналогічними ресурсами з Болгарії і з України – сайтами Zamunda і Demonoid. Сайт “ВКонтакте” – єдина соціальна мережа в американському “чорному списку”.