день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Українські школярі здобули дві золоті, три срібні та бронзову нагороди на 56-ій Міжнародній олімпіаді з математики

На 56-ій Міжнародній математичній олімпіаді українські школярі здобули дві золоті, три срібні та бронзову нагороди.

У командному заліку українська команда стала одинадцятою у світі та першою серед учнівських команд європейських країн. Всього в олімпіаді беруть участь команди з 104 країн.

Учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Денис Смірнов та Наталія Хотяінцева, учениця Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» отримали золоті медалі. «Срібло» – у Анастасії Альохіної (Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»), Антона Тригуба (гімназія «Академія», Київ) та Софії Дубової (Харківський фізико-математичний ліцей №27). Бронзовою медаллю міжнародної олімпіади нагороджений Під Дінь Тхань Фонг (Харківський фізико-математичний ліцей №27).

Зазначимо, що 56-а Міжнародна олімпіада проходить у місті Чаінмай (Королівство Таїланд) з 4 по 16 липня.

У десятку команд, що є лідерами за результатами змагань на 56-і Міжнародній математичній олімпіаді увійшли учнівські команди: США (5 золотих медалей і 1 срібна); Китай (4 золотих медалі та 2 срібних); Південна Корея (3 золотих, 1 срібна і 2 бронзових); Північна Корея (3 золотих і 3 срібних); В’єтнам (2 золотих, 3 срібних, 1 бронзова; Австралія (2 золотих, 4 срібних); Іран (3 золотих, 2 срібних, 1 бронзова); Росія (6 срібних); Канада (2 золотих і 4 бронзових); Сінгапур (1 золота, 4 срібних і 1 бронзова).