Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

У Техасі запрацювала перша в світі 100% безпаперова бібліотека

У Техасі запрацювала перша в світі 100% безпаперова бібліотека

У Техасі запрацювала перша в світі 100% безпаперова бібліотека

Якщо ви любите запах паперових книг і затхлу атмосферу бібліотек, то ця новина вас напевно засмутить. У Штатах, в його аграрній «кузні» – Техасі – відкрилася бібліотека BiblioTech, де взагалі не буде жодної паперової книги. Замість цього 1.7 млн ​​жителів округу отримають доступ до безкоштовних 10 тисяч електронних книг.

У бібліотеки є власний веб-сайт , там розписано, як можна отримати доступ до електронних та аудіо-книг на власному пристрої. Зокрема, треба встановити спеціальний додаток 3M Cloud Library, яке прив’язує користувача електронного пристрою до його картки в бібліотеці.

При цьому додаток відраховує, скільки днів у читача залишається для прочитання книги (від 14 днів, потім доступ до цієї книги закривається).

Місцева влада і керівництво бібліотеки порівняли своє починання з концепцією магазинів додатків і книг від Apple.

Говорити про те, що всі бібліотеки в США в найближчі роки перейдуть на безпаперову модель, ще рано; але те, що від 10% до 20% американських бібліотек перейдуть на формат електронного надання своїх послуг – вже факт.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*