Перерва

У сихівській школі побудують криївку

У сихівській школі побудують криївку
У сихівській школі побудують криївку
Наприкінці 2011 року в середній школі м. Львова № 21, з ініціативи львівського осередку ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК), відкрили криївку. Макет підземного сховища викликав велике зацікавлення, особливо серед молоді, і тепер ще одна львівська школа № 93 хоче зробити його і в себе. Вже в четвер, 19 вересня, організатори поведуть учнів цієї школи на екскурсію у школу № 21.

На екскурсію для учнів підготували багато цікавого. Окрім розповіді про історію криївок, їх призначення, особливості побудови, учні матимуть змогу зробити фото в мазепинках та з макетами зброї.

«Ця екскурсія організовується з метою обміну досвідом. Школярам цікавіше буде побачити, що саме будуватиметься в їхній школі. А також, вони матимуть змогу почути всі подробиці процесу будівництва з уст своїх ровесників, учнів 21-ої школи» – розповідає координатор проекту, член ЛОО МНК, Іван Фацинець.

Саме будівництво розпочнеться вже з наступного тижня. До роботи залучатимуться учні 8-11 класів. Адже як показав попередній досвід, школярі охоче зголошувалися допомагати в створенні історичного куточка.

«Нам важливо, щоб українська, зокрема львівська молодь росла національно – свідомою. Саме тому ми і проводимо такого роду заходи. Сподіваюся даний проект матиме продовження і в майбутньому» – наголошує голова ЛОО МНК Назар Франчук.

Прес-служба Львівського МНК

Back to top button