Головне

У школі Стокгольма гра Minecraft стала обов’язковою

У школі Стокгольма гра Minecraft стала обов'язковою
У школі Стокгольма гра Minecraft стала обов’язковою
Гра Minecraft стала частиною обов’язкової програми в школі імені Віктора Рюдберга в Стокгольмі. Уроки, на яких навчання проходить за допомогою гри, відвідують близько 180 учнів.

На уроках, присвячених Minecraft, школярі за допомогою гри створюють віртуальні світи і проектують в них електричні мережі і системи водопостачання. Як пояснила викладачка Моніка Екман школи, гра дозволяє дітям наочно вивчати питання планування, міського проектування та екології.

Водночас вчителька зазначила, що не всім батькам припала до вподоби ідея навчати дітей за допомогою Minecraft. Однак самі викладачі вважають, що програма вийшла успішною, тому керівництво школи збирається застосовувати її і в майбутньому.

“Ми вважаємо, що вийшло дуже добре, і обов’язково повторимо це в майбутньому”, – сказала Екман. – “Нам здається, що це веселий спосіб вчити дітей, а їм самим приємно чогось досягти”.

Minecraft розробила шведська інді-студія Mojang. Гра відкрилася в 2009 році. Спочатку розробники запустили її дорелізную версію, а остаточний варіант надійшов у продаж лише в кінці 2011 року.

Перша версія Minecraft була доступна на PC. Навесні 2012 року проект був портований на консоль Xbox 360. Розробники також випустили Minecraft: Pocket Edition для мобільних пристроїв. До грудня 2012 року загальна кількість проданих копій Minecraft для всіх платформ перевищила 17500000.