Вища освітаГоловне

У МОН ухвалено рішення щодо збільшення обсягів державного замовлення

21 липня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Конкурсної комісії МОН щодо затвердження змін до розподілу обсягів державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у вищих навчальних закладах, підпорядкованих міністерству.

Під час засідання розглядалося питання розширення державного замовлення для вищих навчальних закладів на 3 000 місць для освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Голова комісії, міністр освіти і науки України Сергій Квіт, повідомив, що недавно відбулося засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, на якому були присутні представники Міністерства фінансів України і Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

За словами міністра, Комітет офіційно звернувся до МОН з пропозицією не зменшувати державне замовлення та звернути увагу на університети, що переїхали з неконтрольованих українською владою територій, а також найкращі університети в регіонах.

Як повідомив Сергій Квіт, фахівцями департаменту вищої освіти міністерства спільно з представниками профільного Комітету ВР України були проведені розрахунки, що визначили можливу кількість збільшення місць державного замовлення.

Back to top button