Перерва

У МОН розробили тренінг “Віддалене навчання” для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови

Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою розробило тренінг “Віддалене навчання” для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови. Проводити тренінги для педагогів будуть методисти обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, які пройшли спеціальне триденне навчання минулого тижня.

Курс “Віддалене навчання” розроблено з метою підготувати вчителів англійської мови використовувати онлайн-інструменти для перевернутого та змішаного навчання. Зокрема, вчителі навчаться проводити очні та онлайн-заняття у реальному часі та організацію самостійного виконання завдань учнями вдома.

Під час курсу вчителі англійської мови ознайомляться з особливостями навчання на платформі Zoom, а для організації дистанційної роботи будуть тренуватися на Google Classroom. Крім вказаних платформ, вони ознайомляться з особливостями використання й інших інструментів – Padlet, Lino, Mindmeister, Google Forms, Mentimeter, AnswerGarde.

Методисти 21 обласних ІППО пройшли спеціальне навчання і готуються передавати досвід вчителям своєї області. Знання, отримані протягом трьохденних практичних занять, учасники заходу закріпили під час мікротренінгів із своїми колегами.

Нагадаємо, оновлені протиепідемічні норми для закладів освіти викладено у Постанові Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Back to top button