Вища освітаГоловне

У МОН розробили проєкт Державного стандарту професійної освіти

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Про затвердження Державного стандарту професійної (професійно-технічної) освіти».

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України розроблено Міністерством освіти і науки України відповідно до статті 32 Закону України «Про освіту», статті 32 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту» та на виконання пункту 13 Плану заходів на 2020-2027 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 508-р.

Метою прийняття акта є визначення вимог до обов’язкових ключових і професійних компетентностей та результатів навчання здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти відповідного рівня.

Нагадаємо, що Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Back to top button