ГоловнеПерерва

У двох областях “червоної зони” закривають школи та дитячі садочки

У межах нових карантинних обмежень “червоної” зони, у яку потрапило Прикарпаття, в Івано-Франківській області закривають дитячі садочки, однак, в облцентрі планують залишити “чергові”, інші освітні заклади переводять на “дистанційку”, міський громадський транспорт в облцентрі не планується зупиняти – буде працювати в режимі спецперевезень. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків у Facebook.

Зі слів Марцінківа, вчора ввечері засідала обласна комісія ТЕБ і НС, за підсумками засідання якої він і надав оновлення щодо тривалості та обмежень карантину у Івано-Франківській області та облцентрі:

  • Рух транспорту (включно з міським, міжміським автобусним, залізничним і авіаційним) – призупинено. Пересуватися містом можна легковими автомобілями – до 5 осіб (без урахування дітей віком до 14 років) та службовими/орендованими авто – виключно сидячі місця і з використанням індивідуальних засобів захисту.

“Але зауважу, що міський громадський транспорт їздитиме! Курсуватимуть всі маршрути, але в режимі спецперевезень: лише сидячі місця та з довідкою від роботи”, – наголосив Марцінків.

  • Садочки – закривають.

“Зараз думаємо, як зробити чергові. Щоб батьки, а особливо медики, мали де лишити дітей. Про це повідомлю окремо”, – зазначив мер Івано-Франківська.

  • Усі інші заклади освіти переходять на дистанційне навчання.
  • Рекомендовано усім установам, закладам, підприємствам та ін. перевести роботу у гнучкий графік та дистанційний режим. Вітається позмінна робота, робота онлайн, різний час початку та кінця роботи, щоб зменшити кількість контактів між людьми.
  • Продовжать діяти контрольно-пропускні пункти.

Він нагадав, що карантин в Україні продовжено до 30 квітня. А всі обмеження активізуються завтра – 26 лютого.

“Це обмеження, які впровадили на вищому рівні на території всієї області! Ситуація, направду, складна. Тому прошу згадати, як ми береглися минулої весни, і ставитися до цього відповідально”, – зауважив Марцінків.

Читайте також: Щодо оплати праці педагогічних працівників за години роботи з учнем, який навчається за сімейною (домашньою) формою навчання

Back to top button