Головне

У Chrome Web Store з’явився вірусний сканер

У Chrome Web Store з'явився вірусний сканер
У Chrome Web Store з’явився вірусний сканер
Перевірка здійснюватиметься автоматично і займе не більше однієї години.

Нещодавно розробники Google анонсували появу сканера шкідливого ПЗ Chrome Web Store, який буде здійснювати перевірку представлених в магазині додатків програм на наявність вірусів.

Представляючи собою імітацію інструменту Android Bouncer, впровадженого в Google Play ще на початку 2012 року, сканер буде автоматично перевіряти безпеку всього програмного забезпечення, яке додається сторонніми розробниками.

У зв’язку з цим, компанія закликає розробників не впадати в паніку, якщо їх продукт не з’явився в Chrome Web Store відразу ж після його публікації.

«Більшість ПЗ буде доступним для користувачів протягом кількох хвилин після його публікації, проте в деяких випадках процес сканування може зайняти до однієї години», – випливає з повідомлення творців Google Chrome.

Варто також відзначити, що у сторонніх розробників буде можливість скасувати процес публікації протягом того часу, за який сканер буде здійснювати перевірку. Ніяких інших подробиць про нове доповнення в Chrome Web Store в Google, на жаль, не розкрили.

Back to top button