Конспекти уроків основи здоров'я 7 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Туберкульоз: умови інфікування і розвитку, ознаки захворювання. Заходи профілактики на державному і особистому рівнях (7 клас. Основи здоров’я)

ТЕМА. Туберкульоз: умови інфікування і розвитку, ознаки захворювання. Заходи профілактики на державному і особистому рівнях. Узагальнення знань (розділи 3,4). Тестування

Мета: ознайомити з ознаками, умовами інфікування і розвитку туберкульозу, формами протікання захворювання; формувати уявлення про протитуберкульозні заходи на державному і особистому рівнях; розвивати навички узагальнення знань, аналізу та порівняння; виховувати ціннісне ставлення до життя і здоров’я.

Обладнання: зображення річки, стікери у формі човників (за кількістю учнів), картки контролю знань, мультимедійне обладнання та презентація, ілюстративний матеріал, пластикові стаканчики з водою (за кількістю учнів), склянка із розчином крохмалю (1 шт.), піднос, розчин йоду, піпетка, паперові ромашки (за кількістю учнів).

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Туберкульоз: умови інфікування і розвитку, ознаки захворювання. Заходи профілактики на державному і особистому рівнях (7 клас. Основи здоров’я) (Розмір: 24.0 KB, Завантажень: 436)
Back to top button